Dołącz do Open Food Network!

Zaprezentuj swoje piękne jedzenie.

Producenci

Załóż profil swojej firmy w OFN w kilka minut. W każdej chwili możesz zaktualizować swój profil do sklepu internetowego i sprzedawać swoje produkty bezpośrednio klientom. Dowiedz się więcej z naszej instrukcji obsługi.

Rejestracja

Huby

Skonfiguruj profil dla swojego podmiotu lub organizacji spożywczej w OFN. W każdej chwili możesz ulepszyć swój profil do sklepu wielu producentów. Dowiedz się więcej z naszej instrukcji obsługi.

Rejestracja

Grupy

Skonfiguruj dostosowany katalog podmiotów (producentów i innych przedsiębiorstw spożywczych) dla swojego regionu lub organizacji. Dowiedz się więcej z naszej instrukcji obsługi.

Rejestracja

Obecność w OFN jest bezpłatna. Otwarcie i prowadzenie sklepu w OFN jest bezpłatne do 1000 PLN miesięcznej sprzedaży. Jeśli sprzedajesz więcej, chcemy abyś mógł sam wybrać jaki wkład dla społeczności możesz wnieść. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat napisz na info@kooplab.org.

Możemy również osadzić sklep OFN w Twojej własnej, spersonalizowanej witrynie internetowej lub stworzyć dostosowaną do Twojego regionu witrynę sieci lokalnej żywności. Zapytaj nas o usługi OFN.